Dětské helmy

V naší nabídce si vyberou i mladší motorkáři. Nabízíme helmy do terénu i na silnici -  integrální helmy značky LS2 a motocrossové helmy Scott 250.

Motocrossové helmy jsou vhodné do terénu. Jsou vybaveny nastavitelným kšiltem, který chrání před slunečním zářením. K tomuto typu helem je vhodné pořídit si kvalitní brýle. Mezi skořepinami je umístěn...

V naší nabídce si vyberou i mladší motorkáři. Nabízíme helmy do terénu i na silnici -  integrální helmy značky LS2 a motocrossové helmy Scott 250.

Motocrossové helmy jsou vhodné do terénu. Jsou vybaveny nastavitelným kšiltem, který chrání před slunečním zářením. K tomuto typu helem je vhodné pořídit si kvalitní brýle. Mezi skořepinami je umístěn moderní sací a výfukový systém, který zabraňuje přebytečnému pocení hlavy.

Integrální helmy jsou díky své lehkosti a aerodynamickému tvaru všestranné. Jsou vybaveny hledím z plexiskla odolného proti poškrábání, které chrání výhled před drobnými částečkami ze vzduchu, mohou mít i zabudovanou sluneční clonu. Jejich skořepiny jsou vyrobeny z kvalitního a pevného materiálu, mezi nimi je zabudován propracovaný ventilační systém.

Nabízíme velikosti od S (obvod hlavy 55-56 cm) do L (obvod hlavy 58-59 cm). Je důležité, aby helma dobře seděla, nesmí tlačit ani být volná. Svoji velikost zjistíte snadno, když si změříte obvod hlavy těsně nad obočím.

U nás si můžete vybrat z několika moderních vzorů u helem motocrossových a z mnoha barev u helem integrálních.

Naše ceny jsou férové, pohybují se od 2400 Kč do 3600 Kč za helmy motocrossové a 2999 Kč za helmy integrální.

Všechny námi nabízené helmy jsou homologovány(testovány a schváleny) pro provoz na veřejných komunikacích.

Helmu si můžete vyzkoušet a pokud nebudete spokojeni jednoduše nám ji do 14 dnů vrátíte zpátky.

Více

Dětské helmy  V této kategorii nic není ...