Prostorné boxy a tašky na motorky a čtyřkolky, které jsou z kvalitních materiálů a zároveň moderní. Můžete si vybrat buď boxy z textilu nebo z pevného plastového. 

Tašky a boxy na motorky a čtyřkolky  Je tu celkem 19 produktů

Podkategorie

Skútrové boxy a tašky

Hledáte nové boxy a tašky na skútry, které jsou prostorné a kvalitní? Jste tady správně - pro pohodlí motorkářů děláme maximum - boxy a tašky na skútry od Helmutta  !

V naší nabídce nosičů na skútry naleznete kvalitní produkty od osvědčených výrobců příslušenství k motorkám – Coocase a TGB.  Hodí se pro majitele skútrů a mopedů.

Nosiče jsou vyrobeny z plastu, konktrétně z pevného polyetylenu. Mají aerodynamický tvar, takže vás nijak nebudou brzdit. Na zadní straně mají bezpečnostní odrazku. Zamykání z kovu, na klíček. Součástí balení je jeden náhradní klíč, pro případ že by se jeden ztratil a montážní sada pro rychlou instalaci na skútr či moped. Objem nosičů je 30 l, takže se do něj v pohodě vejde nákup nebo helma pro spolujezdce. Nabízíme nosiče v černé barvě – ta se hodí ke všemu.

Naše ceny jsou férové – nabízíme kvalitu za nízké ceny. Pohybují se od 999 Kč do 1 499 Kč.

Nosič si můžete vyzkoušet a pokud s ním nebudete spokojeni jednoduše nám ho pošlete do 14 dnů zpátky.

Batohy, tašky a...

Hledáte nový batoh, tašku, ledvinku na motorku, které je prostorná a kvalitní? Jste tady správně - pro pohodlí motorkářů děláme maximum - batohy, tašky a ledvinky na motorky od Helmutta  !

V této části nabízíme batohy, tašky, kufry a ledvinky od osvědčených výrobců – Scott a Arctic cat. Toto příslušenství se hodí nejen na jakoukoliv motorku ale i pro každodenní nošení.

Všechny úložné prostory jsou vyrobeny z kvalitních, otěru vzdorných materiálů. Batohy mají na zadní straně síťovinu, která zabraňuje přebytečnému pocení a odvádí vlhkost. Zapínání je na zip, který je překryt látkou. Kufry mají teleskopickou rukojeť. Tašky mají dva boční úchyty a jeden dlouhý popruh pro pohodlné přenášení. Ledvinky jsou  z měkkého, pohodlného materiálu, zapínají se na přezku.

V naší nabídce naleznete různé velikosti – od vaků na brýle či mobilní telefon po kufry a tašky o objemu 140 litrů, které jsou vhodné na cestování.

Naše ceny jsou férové - za kvalitní produkty zaplatíte málo. Pohybují se od 219 Kč za praktické vaky do 5 300 Kč za luxusní cestovní tašky na motorku.

Batoh, tašku či ledvinku si můžete vyzkoušet a pokud nebudete spokojeni jednoduše nám je pošlete zpátky.

Za zakoupení produktu v této části odměňujeme věrné zákazníky věrnostními body – stačí se jen zaregistrovat.

 

Čtyřkolkové boxy a tašky

Hledáte nové boxy a tašky na čtyřkolky, které jsou prostorné a kvalitní? Jste tady správně - pro pohodlí děláme maximum - boxy a tašky na čtyřkolky od Helmutta  !

Nabízíme boxy a tašky na čtyřkolky dobře známých a osvědčených výrobců - ATV, TGB, Arctic cat a Sikkia.

Boxy a tašky jsou plátěné nebo plastové. Jsou nepromokavé, otěru odolné a drží tvar. Zamykání u plastových boxů je kovové, je dodáváno s dvěma klíči. Vnitřní úložný prostor je vodotěsný. Zapínání plátěných tašek je na zip, který je kryt látkou. Pro větší zabezpečení uložených předmětů jsou tašky vybaveny popruhy, které lze podle potřeby utáhnout. U některých modelů je zabudována opěrka pro spolujezdce. Všechny produkty jsou dodávány se sadou pro rychlou montáž na čtyřkolku. Do některých modelů je zabudováno LED osvětlení.

Nabízíme různé velikosti úložných prostorů, od boxů s objemem 66 litrů až k boxům s objemem 120 litrů.

Ceny se pohybují od 999 Kč za základní boxy do 18 990 Kč za luxusní kousky.

Boxy a tašky si můžete vyzkoušet, a pokud s nimi nebudete spokojeni jednoduše nám je pošlete do 14 dnů zpátky.

 

Nosiče boxů a tašek

Hledáte nové nosiče boxů a tašek na čtyřkolky, které jsou kvalitní? Jste tady správně - pro pohodlí děláme maximum - nosiče boxů a tašek na čtyřkolky od Helmutta  !

Nabízíme kvalitní přední a zadní nosiče boxů a zavazadel na čtyřkolky od osvědčených výrobců příslušenství k motorkám – TGB, Arctic cat a Access motor.

Nosiče mají robustní trubkovou konstrukci, takže hravě unesou až 80 kg vzadu a 40 kg vpředu. Na nosiče lze přichytit boxy nebo zavazadla. Pro zvýšení bezpečnosti je dobré pořídit síť přes zavazadla, kterou nabízíme v části „Doplňky a náhradní díly“. Nosiče jsou lakovány práškovou barvou, která má delší životnost než běžné barvy. Součástí balení je i sada pro připevnění  na čtyřkolku.

Naše ceny jsou férové – nabízíme kvalitní produkty za rozumné ceny. Pohybují od 1 603 Kč do 6 999 Kč.

Nosič si můžete vyzkoušet a pokud s ním nebudete spokojeni jednoduše nám ho do 14 dnů pošlete zpátky.

Doplňky a náhradní díly

Hledáte nové doplňky a náhradní díly na Váš strojí? Jste tady správně - pro pohodlí motorkářů děláme maximum - doplňky a náhradní díly na motorky a čtyřkolky od Helmutta  !

na stránku
Zobrazeno 1 až 12 z 19 položek