Dámské helmy

V této kategorii si určitě vyberou všechny zkušené motorkářky i spolujezdkyně. Nabízíme helmy námi ověřených a spolehlivých výrobců – XRC, Nexx a Caberg.

Můžete si vybrat z různých modelů na silnice i do terénu podle vašich požadavků. Pokud jezdíte v terénu určitě vám padne do oka helma XRC 965015 Beyond Race, naopak pokud jezdíte na silnici na ...

V této kategorii si určitě vyberou všechny zkušené motorkářky i spolujezdkyně. Nabízíme helmy námi ověřených a spolehlivých výrobců – XRC, Nexx a Caberg.

Můžete si vybrat z různých modelů na silnice i do terénu podle vašich požadavků. Pokud jezdíte v terénu určitě vám padne do oka helma XRC 965015 Beyond Race, naopak pokud jezdíte na silnici na kratší vzdálenosti bude se vám hodit XRC 650 Sono Spring a na cestování  Nexx X.R2 Fuel.

Helmy jsou vybaveny hledím vyrobeným z plexiskla odolným proti poškrábání, které chrání před drobnými částečkami ze vzduchu. Některé helmy mohou mít zabudovanou sluneční clonu. Zapínání je zajištěno moderními přezkami. Skořepy jsou vyrobeny z kvalitního pevného materiálu, helmy do terénu jsou z lehčí. V naší nabídce naleznete převážně helmy v atraktivní kombinaci růžové a černé nebo růžové a bílé barvě.

Nabízíme velikosti od XS (obvod hlavy 54 cm) do XL (obvod hlavy 60-61 cm). Je důležité, aby helma dobře seděla, nesmí tlačit ani být volná. Svoji velikost zjistíte snadno, když si změříte obvod hlavy těsně nad obočím.

Naše ceny jsou férové, pohybují se od 1990 Kč za základní helmy, do 7690 Kč za luxusní helmy pro náročné zákaznice.

Všechny námi nabízené helmy jsou homologovány(testovány a schváleny) pro provoz na veřejných komunikacích.

Helmu si můžete vyzkoušet a pokud nebudete spokojeni jednoduše nám ji do 14 dnů vrátíte zpátky.

Více

Dámské helmy  V této kategorii nic není ...