MAXIMA RACING TUNDRA R /1L Ukázat větší

MAXIMA RACING TUNDRA R /1L

Nové zboží

Motorový olej pro sněžné skútry s dvoudobým motorem, nízká kouřivost, velmi nízký obsah popela, vysoká ochrana proti opotřebení.

Zakoupením tohoto produktu získáte až 6 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 6 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 30 Kč.


699 Kč Bez DPH

Doručení: 2 - 5 dnů

Přidat na seznam přání

Více informací o produktu

Motorový olej pro sněžné skútry s dvoudobým motorem, nízká kouřivost, velmi nízký obsah popela, vysoká ochrana proti opotřebení, otěru, zapékání pístních kroužků, zanášení zapalovacích svíček, tvorbě oxidů, vynikající ochrana proti rzi a korozi, splňuje API-TC, JASO-FC-a ISO-E-GD, 1L.

Maxima Tundra - motorový olej pro sněžné skútry s dvoudobým motorem, 1 litr


Maxima Tundra je moderní olej pro sněžné skútry s dvoudobým motorem vyrobený z ropných základových olejů s vysokou přírodní nízkoteplotní tekutostí. Vedle toho využívá Maxima Tundra také syntetické polybuteny pro jejich nízkou kouřivost a velmi nízký obsah popela. Vysoká ochrana proti opotřebení, otěru, zapékání pístních kroužků, zanášení zapalovacích svíček, tvorbě oxidů, vynikající ochrana proti rzi a korozi.  Šetrný k životnímu prostředí, splňuje všechny požadavky API-TC, JASO-FC-a ISO-E-GD. 


Použití: 
Pro všechny sněžné skútry s dvoudobým motorem, pro automatické mazání i premix. Ideální pro všechny dvoudobé motory provozované v extrémně nízkých teplotách. 

Mísící poměr: 
Premix: olej Maxima Tundra míchejte s palivem v poměru doporučeném výrobcem motoru.

Výrobce:      Maxima USA

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka. Zaregistrujte se a buďte první !

Napsat recenzi

MAXIMA RACING TUNDRA R /1L

MAXIMA RACING TUNDRA R /1L

Motorový olej pro sněžné skútry s dvoudobým motorem, nízká kouřivost, velmi nízký obsah popela, vysoká ochrana proti opotřebení.

Shrnutí

  • Jméno produktu:MAXIMA RACING TUNDRA R /1L
  • Cena: 699
  • Šířka: 0.00 cm
  • Výška: 0.00 cm
  • Hloubka: 0.00 cm
  • Váha: 0.00 kg
  • Popis: Motorový olej pro sněžné skútry s dvoudobým motorem, nízká kouřivost, velmi nízký obsah popela, vysoká ochrana proti opotřebení.
Cesta: > > > MAXIMA RACING TUNDRA R /1L

Mohlo by se vám také líbit ...