Boty na motorky a čtyřkolky

V naší nabídce bot naleznete pánské i dámské cestovní boty, off road boty, turistické boty a volnočasové boty na motorku. Nabízíme produkty od osvědčených značek Sidi a Scott.

Boty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů – umělá kůže, speciální mikro vlákna. Jsou nepromokavé, díky speciálním materiálům a ventilačnímu systému uvnitř rychle vysychají...

V naší nabídce bot naleznete pánské i dámské cestovní boty, off road boty, turistické boty a volnočasové boty na motorku. Nabízíme produkty od osvědčených značek Sidi a Scott.

Boty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů – umělá kůže, speciální mikro vlákna. Jsou nepromokavé, díky speciálním materiálům a ventilačnímu systému uvnitř rychle vysychají a zabraňují nadbytečnému pocení nohou, proto se hodí na zimu i léto. Zapínají se zipem, který je krytý bezpečnostním krytem na suchý zip. Jsou vybaveny mnoha ochrannými a bezpečnostními prvky – reflexní pásky zezadu boty, výstuhy klenby, chrániče lýtka, paty, holeně, kotníku a prstů. V naší nabídce naleznete i vyměnitelné ochranné prvky – slidery.  Vybere si u nás i zákazník hledící na vzhled, nabízíme nepřeberné množství barev, stylů a designů.

Cestovní boty  jsou vhodné pro majitele silničních nebo závodních motorek. Jsou vybaveny slidery a seřizovacím pruhem, aby dokonale padly na každý tvar nohy.

Off road boty se hodí do terénu - třeba na motocross. Jsou pevné a zároveň lehké a pohodlné, proto se v tomto typu bot může noha lépe pohybovat.

Turistické boty jsou velmi podobné cestovním botám, jen mají jinou podrážku, která se hodí nejen na výlety na motorku ale i na turistiku.

Volnočasové boty mají design jako běžné volnočasové boty. Jsou kotníkové, mají pevnou stélku a několik bezpečnostních vystužení, takže dokonale chrání nohy.

Vybrat si můžete z mnoha velikostí – u pánských od 39 až po 48 a u dámských od 36 až po 42. Pokud byste si nebyli jisti svojí velikostí, tabulka velikostí v popisku vám s výběrem poradí. Naleznete v ní přibližné míry jednotlivých velikostí.

U nás si vybere opravdu každý – cestovatel na dlouhé vzdálenosti, začátečník i člověk, který na motorce dojíždí do práce. Naše ceny jsou férové, v naší nabídce naleznete prvotřídní boty za pár korun od 1900 Kč i luxusní kousky až za 12 650Kč.

Boty si můžete vyzkoušet a pokud nebudete spokojeni jednoduše nám je do 14 dnů vrátíte zpátky.

PÁNSKÉ

Velikost

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

Délka (cm)

24,5

25

26

26,5

27,5

28

29

30

30,5

31,5

 

DÁMSKÉ

Velikost

36

37

38

39

40

41

42

Délka (cm)

22,5

23

24

25

25,5

26,5

27

Více

Boty na motorky a čtyřkolky  V této kategorii nic není ...