Výklopné helmy

Výklopné helmy jsou ideální pro cestovatele na delší vzdálenosti a uživatele dioptrických brýlí. Nabízíme helmy od námi osvědčených a spolehlivých výrobců – LS2 a Caberg.

Tento typ helem kryje celý obličej, spodní bradová část lze mechanicky zvednout. Tuto vlastnost ocení především cestovatelé, nemusí totiž při každé krátké zastávce sundávat cel...

Výklopné helmy jsou ideální pro cestovatele na delší vzdálenosti a uživatele dioptrických brýlí. Nabízíme helmy od námi osvědčených a spolehlivých výrobců – LS2 a Caberg.

Tento typ helem kryje celý obličej, spodní bradová část lze mechanicky zvednout. Tuto vlastnost ocení především cestovatelé, nemusí totiž při každé krátké zastávce sundávat celou helmu. Skořepiny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, mezi nimi je zabudován moderní ventilační systém, který zabraňuje nadbytečnému pocení hlavy. Vnitřní část helmy je vystlána polstrováním z hypoalergenního materiálu, který lze jednoduše vyjmout a vyprat. Helmy jsou vybaveny hledím z plexiskla odolného proti poškrábání, některé helmy mají zabudovanou i sluneční clonu, která chrání před slunečním zářením. Lze si vybrat z mnoha barev a originálních designů.

Nabízíme velikosti od XS (obvod hlavy 54 cm) do XL (obvod hlavy 60-61 cm). Je důležité, aby vám helma dobře seděla, nesmí tlačit ani být volná. Svoji velikost zjistíte snadno, když si změříte obvod hlavy těsně nad obočím. U nás si můžete vybrat z mnoha různých stylů, barev a originálních vzorů.

Naše ceny jsou férové, pohybují se od 2799 Kč za základní helmy, do7990 Kč za luxusní helmy pro náročné zákazníky.

Všechny námi nabízené helmy jsou homologovány (testovány a schváleny) pro provoz na veřejných komunikacích.

Helmu si můžete vyzkoušet a pokud nebudete spokojeni jednoduše nám ji do 14 dnů vrátíte zpátky – bez poštovného !

Více

Výklopné helmy  V této kategorii nic není ...